Przejdź do treści

KĄPIEL LEŚNA 19.11.23

  • przez

Wydarzenie Wewnętrzny Ogród

Las Murckowski

Czas trwania: 2 godz.

Publiczne  · Każdy na Facebooku i poza nim

Kąpiel Leśna z Przewodnikiem

Dla kogo ten spacer inny niż wszystkie?
Dla każdego kto pragnie głębokiego relaksu i wyciszenia. Powrotu do tego co Jest. Kąpiel Leśna to spokojny, uważny spacer po lesie. Zaproszę Cię na wybraną przeze mnie ścieżkę – to będzie chwila wytchnienia. Zanurzymy się w tym co Jest, w lesie, w łące, w sobie, bez pośpiechu przywrócimy czucie naszym zmysłom.

♡ Tak, wreszcie nic nie musisz – ja zapraszam ty decydujesz ile i co przyjmujesz – ode mnie i od Przyrody.
♡ Klasyczna Kąpiel Leśna w oparciu o zasady Shinrin Yoku (森林浴)
♡ Krótkie, tonizujące ćwiczenie mindfulness na zakończenie spaceru oraz wyjątkowy ciepły napój.

Ten spacer jest dla ciebie jeśli:
• Chcesz głęboko zrelaksować się
• Pragniesz odnaleźć wewnętrzną harmonię
• Czujesz, że masz cały czas mało czasu dla siebie

Praktykowanie Kąpieli Leśnych jest sposobem na poprawę, samopoczucia, zdrowia fizycznego i odnalezienie większej radości życia. Dzięki Kąpielom Leśnym i prostym, wciągającym ćwiczeniom z uważności spędzisz cenne chwile ze sobą, odnajdziesz miejsce w którym spotkasz się tylko z tym co Jest.
Spotkanie z Pięknem, Spokojem i Autentycznością wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Pojawia się Dobrostan. Uważne przebywanie w Przyrodzie prowadzi do zaprzestania ruminacji – pojawiających się automatycznie myśli, zazwyczaj silnie zabarwionych emocjonalnie. Wyłączamy autopilota – stajemy się kreatorami naszego życia. Nawiązując wieź z Przyrodą odnajdujemy przyjemność z Bycia i oglądania świata takim jakim jest, bez oczekiwań.

Kąpiel Leśna
✺Data: niedziela 19.11.2023
Godz. 9.00-12.00
✺Las Murckowski
Stacja Murcki Katowice
✺Koszt : 80 zł. /osoba
✺Zapisy:
Zofia Piątkowska
kontakt@poczujprzyrode.pl
✆ tel. 607974977

Jeśli masz ochotę na ten spacer napisz i zarezerwuj miejsce. Ilość miejsc ograniczona więc nie zwlekaj !

Więcej informacji: www.poczujprzyrode.pl

Zofia Piątkowska – jestem certyfikowaną Przewodniczka Kąpieli Leśnych, trenerką rozwoju osobistego, tłumaczką. Od lat wydaję książki obrazkowe o relacji człowieka z naturą, propaguję japońską opowieść obrazową kamishibai w Polsce. Prowadzę szkolenia i warsztaty rozwojowe. Pasjonuję się permakulturą w życiu i ogrodzie (międzysąsiedzki projekt ogrodu permakulturowego w środku miasta – „1 ziarno – 1000 ziaren” w ogrodzie Domu Śląskiego w Katowicach). Od zawsze zgłębiam tajniki wewnętrznej ekologii. Jestem miłośniczką kąpieli leśnych, wodnych oraz powietrznych, kocham opowieści.

Pokaż mniej